9 For a grade 9the maths doesnt make sense, take one lesson ...
Price
£9/hr
Level of the lessons
Secondary school
Share this tutor
9 For a grade 9?……the maths doesn’t make sense, take one lesson and it will! 👀
Advert description
Let’s be honest—studying GCSE Maths can sometimes feel like stumbling through chaos. But the truth is, behind all the confusing formulas and tricky questions are simple ideas that just need a bit of clarity. That’s where I come in. I’m here to break things down, make sense of the madness, and help you feel confident in tackling mathshead-on.
Type of tutor
Contact Hassan
Hourly rate
£9/hr
You are logged in as
Not {0}?
Is there a mistake in this profile? Tell usThank you for your help